Mākslas terapijas grupa bērniem "Emocionālā inteliģence"

 

Šī mākslas terapijas grupa orientēta uz emociju atpazīšanu, apzināšanos un to izpausmi. Lai bērns spētu justies labāk dažādās ikdienas situācijās, viņam jāspēj apzināties – kā es šobrīd jūtos un ko man ar šīm jūtām darīt?

 
Katrina_Dimsone_Makslas_Terapeite_Gestaltpraktike_galerija3.jpg


Grupas laikā bērniem būs iespēja iepazīties ar pamatemocijām un to izpausmes veidiem, izmantojot mākslu, izspēlēt dažādas situācijas, atpazīt un apzināties savas emocijas, strādāt grupā un pāros.

Grupā iespējams apgūt prasmi socializēties, iemācīties izteikt savu viedokli, tikt uzklausītam un sadzirdēt citus, kā arī atrast domubiedrus un celt savu pašvērtējumu.
Mākslas terapijas procesa laikā bērniem ir iespēja iepazīties ar dažādiem mākslas materiāliem un radošumu attīstošām tehnikām. Darboties brīvā un nepiespiestā gaistonē, veltot laiku jaunu prasmju apguvei.

Grupa paredzēta: bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem, dalībnieku skaits grupā 4 - 6.

Tikšanās laiki: Grupai notiks 10 mākslas terapijas sesijas.
Ceturtdienās plkst. 16.00 – 17.30
8.02.; 15.02.; 22.02.; 1.03.; 8.03.; 22.03.; 29.03.; 5.04.; 12.04. un 19.04.

Pieteikšanās: pieteikumu mākslas terapijas grupai lūgums sūtīt grupas vadītājai sertificētai mākslas terapeitei Katrīnai Dimsonei – katrina@dimsone.lv, tel. 25955571

Pirms grupas sākuma jāvienojas par vienu individuālu tikšanos vecākiem kopā ar bērnu un mākslas terapeiti. Tikšanās ilgums 1h, kuras laikā notiks iepazīšanās, izvērtēti bērna resursi un iespējas piedalīties mākslas terapijas grupā.  

Dalības maksa: 
Individuāla konsultācija vecākiem kopā ar bērnu EUR 20.
Dalības maksa par visu grupu EUR 150. Ir iespēja maksāt pa daļām.