Back to All Events

Šamaniskais aplis

Šamaniskais aplis. Sirds telpas attīrīšana un Sirds dziedināšana.

12.septembris 18.00-21.00

Šajā tikšanās reizē mēs dosimies ceļojumā, lai izzinātu savu Sirds centra spēka dzīvnieku, kas palīdzēs mums attīrīt savu sirds telpu un sagatavot to dziedināšanai, lai nākamajā ceļojumā dotos uz Augšzemi pie Garīgā Skolotāja un lūgtu Sirds dziedināšanu. Mūsu dzīvē laikam un dzīvei ritot, mēs sakrājam kaudzi ar negatīvu pieredzi, aizvainojumiem, sāpēm, vilšanos un vainas sajūtu, kas sakrājas kā akmens krāvumi sirds centrā un ar laiku sāk aizsprostot mūsu spēju mīlēt, uzticēties, paļauties, priecāties. Kaut arī brīžiem liekas, ka tā ir mūsu dzīves pieredze, taču patiesībā tas ir piesārņojums. Sirds dziedināšana nav vienreizējs process, to nākas atkārtot atkal un atkal, jo mūsu straujajā dzīves ritmā mēs bieži nepamanām kā nodaram viens otram pāri. Ja mūsu sirds ir dziedināta, mēs neesam dziedinājumu viens otram, savukārt , ja tajā ir brūces un akmens krāvumi, tad mēs nemanot dalāmies ar savu negatīvo pieredzi ar apkārtējiem, jo Sirds centrs atbild par to, kā mēs uzturam sakarus un attiecības ar visu, kas mīt apkārt.

Kā vienmēr būs arī Deja ar savu Spēka Dzīvnieku.

Šajā nodarbībā aicināti piedalīties tie, kas ir apmeklējuši ievadsemināru vai arī māk šamaniski ceļot, lai turpinātu savu dziedināšanās procesu, darbojoties grupas aplī, kas spēj nest dziļāku dziedinājumu.

Līdzi jāņem:

Paklājiņu vai sedziņu uz kura darboties, jo nodarbība notiek uz grīdas.
Lakatu vai kaut ko, ar ko var aizsegt acis ceļojuma laikā.
Grabulīti, ja tāds jau ir.
Pieraksti.

Dalības maksa 12 eiro.

Ar cieņu un uz tikšanos!

Šamanisko apli vadīs Jana Jozēna.
Jana Šamanisma mācību apgūst no 2004. gada. Meklējot savu dziedinājumu, izzinot sevi un apkārtējo pasauli, Jana nonāca līdz Šamanisma mācībai un tā viņai daudzkārt ir sniegusi atbalstu un dziedinājumu ļoti svarīgos dzīves brīžos. Šamanisms ir ļoti dziļa mācība, tā var dot ļoti daudz, bet tā arī prasa no cilvēka pastāvīgu darbu ar sevi, attīrīšanos, izpratni un iešanu pa savas Sirds celu. Jana vienlaikus praktizē arī Jogu un Cigun.
Savus pirmos soļus Šamanismā Jana apguva pie Līgas Moruss tepat Latvijā, taču turpināja apgūt Šamanismu ārzemes, jo Latvijā šī mācība nebija vēl plaši pazīstama. Apgūstot Šamanisma mācību, Jana visvairāk ir sadarbojusies ar Skandināvijas Šamanisma Studiju centru, Jonathanu Horwitzu (www.shamanism.dk), apmeklējusi seminārus pie Simon Buxtona (UK), David Wendell-Berry (UK), Anette Host (DK), Patrizia Kaschek (DE), Sarah Howcroft (UK), Steven Serr (USA), Robert Moss (USA).

Earlier Event: September 11
Deju un kustību terapija
Later Event: September 13
Mūzikas terapija